Bursa’da Veri Kurtarma , Veri Kurtarma

Bilişim Analiz Merkezi Bursa da kurulmuş, Bursa’da Veri Kurtarma ve Adli Bilişim alanında hizmet veren bilişim firmasıdır. Kullandığı Uluslarası donanım ve yazılımlar ile bugüne kadar hem Bursa hem de komşu iller Yalova, Balıkesir, Bilecik, Kütahya, Çanakkale ve Sakarya illerine Veri kurtarma alanında profesyonel kadro ile Clean Room (Temiz Oda) ortamında çözümler sunmaktadır.

Firma mekanik arızalı bozulmuş Seagate, WD (Western Digital ) Samsung, Toshiba disk türlerinden yüzde 99 oranında başarılı oranıyla veri kurtarma yapaktadır. Mekanik disklerin dışında SSD, M2 NVME, Flash disk, Sd kart, DVR, Güvenlik Kamera cihazı, Tablet ve cep telefonu ile ilgili alanlarda da veri kurtarma yapabilmektedir.

BAMER (Bilişim Analiz Merkezi) 2015 yılında Bursa’da kurulmuştur. Firmamız Adli Bilişim, Veri Kurtarma ve Bilgi Güvenliği alanlarında uzman personelce ilgili kurum ve şahıslara yüksek kalitede hizmet vermeyi hedeflemektedir. BAMER hizmetlerini kanıtlanmış, konularında profesyonel kadrosu, sahip olduğu teknolojik bilgi ve tecrübeyi araştırma geliştirme üzerine çalışmalar gerçekleştiren, genç ve dinamik bir firmadır.