hediye kutuları , Hediye çikolata kutusu

En güzel Hediyeler

Sevdiklerine hediye alırken zorlanan ne alacağını bilemeyenlerden misiniz? Bu yazımızda size müthiş bir önerimiz olacak. Malumunuz özellikle erkekler sevdiklerine hediye almak istediklerinden baya zolanırlar acaba ne almalıyım? ne uygun olur? diye düşünüp dururuz. O mağaza senen bu mağaza senin dolaşıp  dururken acaba şunumu alsam yoksa bunumu diye afallayıp dururuz. Bu konuda işimizi kolaylaştıracak bir site tanıtmak isterim. blueberryboxes.com’da birbirinden farklı komsept’te farklı hediye kutuları bulunuyor.

Hemde içerisi hediyelerle dolu. Örneğin sevgilinize içerisinde hediyelerle dolu bir hediye almak istiyorsunuz veya Hediye çikolata kutusu, giriyorsunuz ”Sevgiliye” kategorisine, sevgililinize alabileceğiniz farklı hediyelikler sizleri karşılıyor.

istediğinizi seçip istediğiniz notu ekletip kapınıza kadar getirtebiliyorsunuz. Sevgiliye, kadına, erkeğe, arkadaşa, doğum gününe gibi bir çok farklı kompsette kategorilerden istediğinizi seçebiliyorsunuz. Bu seçeneklerden bir kaçını aşağına sizler için paylaşıyorum.

Kadına                                        

kutu içeriği:

Vanilin Chocolate 9’lu spesiyal kutu

Endorfia türk kahvesi

Kalp amigurumi anahtarlık

Beyaz porselen türk kahvesi fincanı

Baston şeker

Motto Kartı

Erkeğe

Kutu İçeriği:

Vanilin Chocolate 9’lu spesiyal kutu

Selamlique dark roast türk kahvesi – 125 gr

Vanilin Chocolate Güney Afrika Rooibos çayı , kakao parçacıkları, karamel ve elmanın enfes harmanı – 10 gr’lık Özel Deneme Şişesinde (4 Fincan / 30 Bardak  Çay Demlenebilir.)

Tab Secret çikolata aromalı mum

Porselen Türk kahvesi fincanı